Все, що потрібно знати про лазню в стилі лофт

Проекти обробки лазні в стилі лофт, зазвичай, досить дорогі. Також обов’язково потрібний професійний підхід. Стиль досить цікавий, він вигідно відрізняє сучасне оформлення та особливу чарівність старовини. Для будівництва лазні в стилі лофт потрібно досить багато простору. Все для лазні у будь-якому стилі можна придбати на сайті saunashop.com.ua

Характерні відмінності напряму

Бані популярні за рахунок використання природних матеріалів у поєднанні з відповідним сучасним дизайном. Перевага віддається грубій обробці стін, каменю, дошкам, бетону, цегляній кладці, а також деревині. Фоном є недбалі стіни, можливе штучне старіння поверхонь. Потрібно досягти сучасного та дорогого зовнішнього вигляду, такий дизайн максимально затребуваний.

Основні варіації лофта для лазень:

  • індустріальний. Подібні банні комплекси розміщують у спорудах на кшталт складських або заводських площ. Характерно велике віддалення від підлоги до стелі, цегляні стіни;
  • гламур. Для території, призначеної для відпочинку, варто замовити живі рослини, обов’язкові великі дзеркала, неон, глянець, пастельні кольори;
  • богемне або Hi-tech. передбачається додавання сучасної сантехніки, меблів, стіни можуть оформлятися з потертостями.

Що враховувати за бажання отримати свою парну в стилі лофт?

Комплекси для особистого використання часто оформляються під шале. У передбаннику (за наявності достатнього простору) можна розмістити столик із металу, шкіряний диван, камін. За бажанням використовуються замінники натуральних матеріалів. Усередині оздоблення виконується з яблуні, горіха, дуба, вільхи. Не варто забувати про якісну теплоізоляцію, допускається оформлення каменем для однієї стіни.

Напрямок вимагає вибору на користь блискучих, тьмяних відтінків. Меблі підбираються в коричневій або чорній гамі, а для стін потрібно збереження структури. Підійде біла фарба, також їй варто покрити стелю, допустима побілка. Меблі ставляться в одному кольорі, райдужні варіанти не допускаються. Іржі слід затерти і прогрунтувати, балки з металу пофарбувати в білий або чорний.

Меблі та інші рекомендації

У зовнішній частині лазні лінії мають бути чітко вираженими, можна досягти затишку, висадивши квіти. Також їх часто воліють розташовувати в основному забанного комплексу, а також передбаннику. Під вбиральню варто відвести окреме приміщення, якщо площа дозволяє. Дзеркала, труби, крани стилізують під XVIII-XIX століття.

При можливості в приміщення впускають денне світло, а на стельову поверхню кріплять люстри з великими розмірами. Якщо віконні блоки не передбачені, ставлять настінні світильники. Торшери займають місце біля меблів, а на стінках можна розмістити неонові написи. Оригінальні форми, свічки, додаткове підсвічування вітаються. Для фасаду також можна встановити прожектори, які не вписуються в напрямок вбудовані світлові точки та натяжні стелі.

Бажано будувати лазневий комплекс окремо від будинку, наголошується на інновації та технології. Фасад виконується строгим, підійде дерев’яний брус, цегла, фасадні касети, рейки. Нижня частина часто доповнюється диким каменем. Часто поєднують дерево та камінь, додають скло, цеглу. Можна встановити великий склопакет замість стіни біля дверей.

Який має бути дах?

При можливості допускається виконання даху, збудованого у вигляді майданчика для відпочинку. Вона доповнюється металевою драбинкою і отримує невисоку огорожу з металу. Похилість не потрібна, напрямок вимагає рівної поверхні, для відведення води потрібні водостоки. Якщо додатковий рівень не виконується, варто вибрати покриття із червоної черепиці.