Встановлення розетки у дерев’яному будинку

Для того щоб електропроводка в дерев’яному будинку служила довго і була безпечною, досить уважно поставитися до монтажу електропроводки, виконати всі умови для безпечного електромонтажу. Компанія RemontDim надає всі види електромонтажнх робіт у Львові, детальніше на сторінці https://remontdim.lviv.ua/elektrik-lviv/. З прокладкою кабелю здебільшого питань немає, оскільки спосіб ведення електропроводки в дерев’яному будинку вибирається на початку будівництва будинку. Якщо електрики акуратно виконували монтаж електропроводки в будинку, то кабель, як при прихованій проводці, так і відкритої зовнішньої проводки, знаходиться в безпеці. Для кабелю найголовніше не допускати сильного нагріву, це спостерігається при включенні підвищеного навантаження до розетки або групи розеток. При великій кількості електроприладів навантаження на електропроводку має бути розподілене на кілька розеток. Якщо електроприлад один і великий потужності, необхідно підключити його через потужну розетку, виведену на автомат в електрощиті. Далі про встановлення розеток в дерев’яному будинку.

Установка розеток відкрита або прихована

Розглянемо варіанти того, яким способом виконувати електромонтаж у дерев’яному будинку. Є прихильники тільки відкритої або зовнішньої електропроводки у дерев’яному будинку, а є електрики , які вважають, що можна виконати надійно та приховану електропроводку у дерев’яному будинку.

Від вибору способу монтажу електропроводки залежить встановлення такої важливої ​​частини електропроводки в будинку, як розетки. Розглянемо найпоширеніший спосіб прокладання кабелю в будинку, спосіб так званої зовнішньої прокладки кабелю. Відповідно і установка розеток за такого способу прокладання кабелю буде зовнішня.

Як встановити розетку на дерев’яній стіні

Здавалося б, найпростіша справа, встановлення розетки на дерев’яній стіні може призвести не зовсім до того результату, який був запланований. З деяких причин, наприклад, таких як неякісний виріб або невідповідність навантаження можливостям розетки, розетка може перестати працювати. Бажано, щоб не було нагрівання розетки, проводів. А головне те, щоб не було спалаху дерев’яної стіни від розетки. Тому встановлення накладної розетки здійснюється за певними правилами.

Що потрібно знати, щоб дерев’яна стіна під розеткою не спалахнула? Найголовніше не дати нагрітися стіні від несправної розетки у нестандартних випадках. Цього можна досягти кількома прийомами. Найпоширеніший з них це металева та азбестова підкладка між дерев’яною стіною та розеткою. Потрібно звернути увагу, щоб усі контактні з’єднання були всередині монтажної коробки або розетки.

Деякі фірми виробляють накладні розетки із металевою задньою стінкою або так званою монтажною пластиною, тобто можна встановити розетку на дерев’яну стіну без підкладок та прокладок. Для підвищення опірності дерев’яної стіни займання місце під розеткою можна обробити рідинами від займання. Такі заходи дозволять зробити надійний і монтаж електропроводки в дерев’яному будинку.